Telefon Yol Tarifi WhatsApp

Akçamar Sizlere Profesyönel Çözümler Sunar ...

TLF LOGO KARSİSİ   mail

dokun ara

Hakkımızda

Akçamar Hakkında

Şirketimiz 2005 yılında iki girişimci mühendis tarafından tarım ve hayvancılık sektöründe faaliyet göstermek amacıyla kurulmuştur. Artan nüfusa bağlı olarak, hayvansal gıdalara yönelik artan talep, ülkelerdeki orta ve büyük ölçekli hayvan yetiştiriciliğinin giderek yoğunlaşmasına yol açmıştır. Tarım arazileri bulunmayan çok sayıda hayvancılık işletmesi,ortaya çıkan hayvansal atıkları, genelde muntazam olarak değerlendirememektedir. Birçok çiftçinin güncel gübre yönetim teknikleri hakkında yeterince bilgi ve tecrübeye sahip olmaması, çiftliklerde hayvan gübresinin en temel sorunların başında yer almasına sebep olmuştur. Hayvancılık işletmeleri, özellikle kış ayları olmakla birlikte dört mevsim, hayvanların kendilerinden çok gübrelerinin yarattığı hijyen ve sağlık sorunları ile uğraşılmaktadır. İşletme sahiplerinin hayvansal verimlilikten çok anlık sorunlara odaklanmalarına ve para kaybetmelerine neden olmaktadır.Halbuki gübre yönetim sistemi profesyonel ve bilinçli bir şekilde uygulandığında hayvancılık işletmelerinde sorunsuz bir şekilde maddi gelire dönüştürülebilir.

Neden Akçamar ?

SÜRDÜRÜLEBİLİR GELİŞİM
MÜŞTERİ ODAKLI ÇALIŞMA
YENİLİKLER İLE BİRLİKTE YOL ALMAK
TOPLAM KALİTE YÖNETİMİ
ÇALIŞMA ETİĞİ

Akçamar Vizyon ve Misyonumuz

Tarım ve hayvancılık konusundaki atılımlar, hayvan çiftliklerinde ve tarım arazilerinde teknolojik ürün ve mekanizasyonların kullanım ihtiyacını doğurmuştur.

 Şirketimiz Türkiye’deki ve Dünya’daki çiftliklerin ve tarım arazilerinin yapılarını dikkate alarak yatırımcıların kullanım alanlarına özel, gübre yönetim sistemleri ve tarımsal arazilerde organik gübreleme metotları, hazırlamaya yönelik, danışmanlık, makine ekipman üretimi ve kurulum hizmetleri vermektedir, ürünlerin imalatında ve gelişmesinde ileri teknoloji makinelere yatırım yaparak uluslararası marka olma yolunda TSE, CE ve ISO kalite yönetim sistemleri ile ilerlemektedir.

  • Daha önemlisi, doğru mühendislik firması,
  • İş bitirmeleri uygun,
  • Müşterilerine sorunsuz hizmet verebilen,
  • Ekonomik çözümler üretebilen,
  • Referanslarında sorun olmayan,
  • Ticari teminat garantileri olan,
  • Profesyonellik ve bütünlük sunabilen,
  • Kalite ve güvenlik prensiplerini ön planda tutan,